Biura podróży

Poznaj praktyczne informacje, porady i ciekawostki na temat biur podróży.

Biuro podróży Triada

Czy istnieje gwarancja udanego wypoczynku i najwyższej jakości usług? Za taką można uznać godło „Teraz Polska”, którym od prawie sześciu lat posługuje się lider wyjazdów turystycznych – Triada.

Warszawskie biuro podróży Triada zostało założone w 1991 r. przez trzech absolwentów Szkoły Głównej Handlowej, którym przyświecał cel stworzenia takiego organizatora wypoczynku, który rozumie potrzeby klientów i potrafi je zaspokoić. Chyba udało im się osiągnąć ten cel, ponieważ Triada jako jedyne biuro podróży w naszym kraju może się posługiwać znakiem jakości „Teraz Polska”, co trwa już prawie sześć lat.

Lider pod każdym względem

Od prawie trzech lat biuro podróży Triada jest spółką akcyjną, a wraz z innymi podmiotami (m.in. specjalizującym się w wyjazdach all inclusive Sky Club sp. z o.o. oraz wyspecjalizowanym w ofercie typu premium Terra Mare sp. z o.o.) tworzy grupę kapitałową będącą największym polskim touroperatorem.

Od kilku lat biuro podróży Triada jest liderem na rodzimym rynku turystycznym, o czym świadczą dane o liczbie klientów i wyniki finansowe. W 2008 r. biuro podróży Triada jako pierwszy polski organizator ruchu turystycznego przekroczył 0,5 mld zł dochodu (507,5 mln zł), a jego zysk netto sięgnął 9,25 mln zł.

Triada jest również liderem pod względem liczby placówek firmowych. Na koniec 2008 r. na najbardziej rozbudowaną sieć dystrybucji produktów turystycznych składały się 74 oddziały własne (w tym 23 franchisingowych) oraz ok. 1100 agencyjnych.

Dopasuj wycieczkę do siebie

Oferta biura podróży Triada jest rozbudowana i obejmuje imprezy turystyczne lotnicze, autokarowe i z dojazdem własnym (letnie i zimowe), zagraniczne obozy językowe, obozy rekreacyjne dla młodzieży, wyjazdy firmowe (szkoleniowe, konferencyjne, motywacyjno-integracyjne), wyjazdy sylwestrowe. Triada pośredniczy też w sprzedaży biletów lotniczych i świadczy usługi związane z przewozem osób.

Triada podzieliła swoje wycieczki na trzy kategorie: wypoczynek, zwiedzanie oraz 7+7, czyli połączenie dwóch wspomnianych. Warszawskie biuro podróży organizuje zwiedzanie i wakacje w bliższych, dobrze znanych Polakom miejscach jak np. basen Morza Śródziemnego oraz egzotycznych jak: Tajlandia, Sri Lanka, Brazylia, Kuba, Indie, Indonezja.