Biura podróży

Poznaj praktyczne informacje, porady i ciekawostki na temat biur podróży.

Biuro podróży Neckermann

Neckermann ma bardzo różnorodną ofertę, co sprawia, że z jej usług korzystają klienci o różnych wymaganiach, upodobaniach turystycznych i możliwościach finansowych.

Neckermann jest polskim oddziałem niemieckiego biura podróży Neckermann Reisen. Neckermann Polska utworzono w 1997 r. Oba podmioty należą do największego angielskiego koncernu turystycznego Thomas Cook Group PLC, którego początki sięgają lat 40. XIX w.

W Polsce biuro podróży Neckermann posiada rozbudowaną sieć sprzedaży, na którą składa się: 20 placówek własnych, 36 działających w ramach franchisingu oraz prawie 500 partnerskich.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Jak każdy duży touroperator Neckermanna ma zróżnicowaną ofertę, która nie sprowadza się tylko do standardowych wycieczek objazdowych, wczasów czy last minute. Z biurem podróży Neckermann można spędzić urlop na sześciu kontynentach, wyjechać w podróż poślubną (nowożeńcy mają specjalne zniżki), zregenerować siły fizyczne i pobudzić zmysły, odpoczywając w hotelu typu wellness&spa, przeżyć ekscytujące chwile podczas kursu nurkowania na Gran Canarii, połączyć przyjemne z pożytecznym podczas wyprawy rowerowej wzdłuż Dunaju w Austrii albo wokół jeziora Garda we Włoszech czy odkryć nieznane, podróżując samodzielnie po Meksyku lub Kostaryce udostępnionym przez partnerów firmy samochodem.

Egzotyka i tradycja

Biuro podróży Neckermann oferuje ponad 1400 wycieczek różnego typu, w tym objazdowych po krajach zlokalizowanych w różnych częściach świata (m.in. Jamajka, Kenia, Sri Lanka, Wenezuela).

W ramach oferty wakacje 2010 Neckermann proponuje przede wszystkim pobyt w Grecji, Hiszpanii i we Włoszech. Poza tym umożliwia wypoczynek w 14 egzotycznych krajach, m.in. w Brazylii, na Malediwach, Seszelach, Dominikanie, Mauritiusie, Kubie, w Indiach. Wyloty odbywają się z sześciu polskich miast.

Zimą też się odpoczywa

Poza letnim wypoczynkiem biuro podróży Neckermann zaprasza na białe szaleństwo, czyli zimowy wypoczynek na nartach w alpejskich miejscowościach we Francji, Austrii, Szwajcarii i we Włoszech oraz nieco bliżej – w Czechach i na Słowacji.