Biura podróży

Poznaj praktyczne informacje, porady i ciekawostki na temat biur podróży.

Biuro podróży Oasis Tours

Biuro podróży Oasis Tours specjalizuje się w organizowaniu tygodniowych i dwutygodniowych wakacji w Tunezji, Egipcie i Turcji.

Od 17 lat Oasis Tours wysyła turystów spragnionych słońca, piaszczystych plaż, naturalnej opalenizny, palm i beztroskiego wypoczynku do kurortów w Szarm El Szejk, Hurghadzie, Tunisie, Monastyrze i na Riwierę Turecką (do Antalyi, Alanyi, Side). Biuro turystyczne Oasis umożliwia też wyjazd na wakacje do mniej znanych miejscowości wypoczynkowych, np. Susy, Al-Hammamet, Gammarathu czy Al-Mahdii położonych w Tunezji. Przy okazji wypoczynku można więc również poznać nieznane i mniej odwiedzane zakątki tego afrykańskiego państwa, z którego nie wolno wywozić miejscowej waluty (dinara tunezyjskiego).

Wygodne połączenia

Wysoką jakość usług i komfortowe podróżowanie zapewnia 29 czarterowych połączeń realizowanych z aż 10 polskich lotnisk (Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Katowic, Szczecina, Łodzi, Bydgoszczy, Gdańska i Rzeszowa) przez afrykańskich i tureckich partnerów lotniczych: Tunis Air, Sun Express i Lotus Air. Poza tym Oasis Tours współpracuje z 150 hotelami renomowanych sieci mających własne plaże.

Obsługa klienta realizowana jest w siedzibie głównej w Warszawie, oddziałach w Krakowie i Katowicach oraz u ok. 1,2 tys. agencji pośredniczących i przez 3 tys. przedstawicieli. Długotrwała współpraca z tunezyjskimi partnerami i wysoka jakość usług świadczonych przez biuro podróży Oasis Tours zaowocowała przyznaniem mu przez tunezyjskie Ministerstwo Turystyki „Złotego Jaśmina”.

Za granicą, ale po polsku

Część hoteli przyjmujących gości biura podróży Oasis Tours należy do programu Oasis Fun Club. Jest to specjalna oferta polegająca na obsłudze w języku polskim. Na gości znad Wisły, których obejmuje się całodobową opieką polskiego rezydenta, czekają polscy animatorzy i polskojęzyczne kluby dla dzieci, w których zajęcia odbywają się w naszym języku. W hotelowych pokojach dostępne są polskojęzyczne kanały telewizyjne, a informacje (np. w recepcji i w menu) udzielane są po polsku.