Biura podróży

Poznaj praktyczne informacje, porady i ciekawostki na temat biur podróży.

Biuro podróży Soltur

Żeby umilać innym życie, organizując wakacje, wyjazdy i wycieczki, nie trzeba wcale być dużym operatorem turystycznym. Dowodzi tego Soltur z Krakowa, utrzymując się na rynku od 20 lat.

Soltur Przedsiębiorstwo Związkowe sp. z o.o. jest krakowskim biurem podróży działającym od 1990 r. W swojej ofercie ma:

  • autokarowe i lotnicze wycieczki objazdowe po krajach europejskich (w tym tzw. euroweekendy);
  • zimowe i letnie wczasy w kraju i za granicą;
  • wypady sylwestrowe;
  • wycieczki krajowe;
  • pielgrzymki.

Poza tym biuro podróży Soltur z Krakowa pośredniczy w sprzedaży wczasów, kolonii, obozów i wycieczek znanych polskich touroperatorów (m.in. Rainbow Tours, Itaki, Sindbada) i umożliwia zakup biletów lotniczych tanich przewoźników.

Soltur swoje usługi świadczy również firmom, organizując imprezy integracyjno-motywacyjne, wyjazdy krajoznawcze i szkoleniowe w kraju i za granicą (m.in. w Brukseli).

Wybrana stolica w dłuższy weekend

Jednym ze sztandarowych produktów biura Soltur są tzw. euroweekendy, czyli samolotowe wycieczki do znanych miast na Starym Kontynencie. Oferta obejmuje 18 największych ośrodków położonych w siedmiu krajach, m.in. Paryż, Barcelonę, Rzym, Dublin, Londyn, Moskwę, region Toskanii, Lazurowego Wybrzeża oraz Islandię.

Wycieczki trwają 4-5 dni i zaczynają się wylotem z jednego z trzech lotnisk: Warszawy, Krakowa albo Katowic. W przypadku zgłoszenia się zorganizowanej grupy (min. 10-osobowej) firma może wedle życzenia zmienić miejsce wylotu i program wycieczki. Oprócz tego krakowski Soltur umożliwia wyjazd do Meksyku, Australii i USA i lepsze poznanie wybranych regionów Polski, w tym: Bieszczad, Roztocza, Krakowa, Gór Sowich, Dolnego Śląska oraz stolicy.

Urlop za granicą i w kraju

Biuro podróży Soltur organizuje także wczasy w krajach Morza Śródziemnego, na Bałkanach (Chorwacja, Czarnogóra) oraz na Słowacji i Węgrzech. Uczestnicy wakacji udają się na miejsce samolotem.

W Polsce Soltur proponuje letni wypoczynek w górach (np. w Szklarskiej Porębie, Lądku-Zdroju, Zakopanem), nad morzem (np. w Niechorzu, Mielnie, Ustce i Krynicy Morskiej) i nad jeziorem (np. w Polańczyku koło Ustrzyk Dolnych na Podkarpaciu i w Rucianym-Nidzie na Mazurach).