Biura podróży

Poznaj praktyczne informacje, porady i ciekawostki na temat biur podróży.

Biuro podróży Alfa Star

Sztandarowym produktem turystycznym radomskiego Alfa Stara są wyjazdy na tygodniowe i dwutygodniowe wakacje do Egiptu i Tunezji oraz Turcji. W ofercie są też bardziej egotyczne miejsca, np. Mauritius.

Biuro podróży Alfa Star Izabela Strzylak, Sylwester Strzylak sp. j. powstało w 1995 r. i początkowo proponowało tylko wycieczki i wczasy w Egipcie oraz Tunezji. Dziś właśnie w tych krajach firma ma największą bazę hotelową, a wyprawy do Afryki Północnej stanowią większą część oferty biura. Wieloletnia współpraca z partnerami tunezyjskimi i egipskimi przyniosła Alfa Starowi wiele nagród i wyróżnień od tamtejszych instytucji związanych z branżą turystyczną.

Coraz bogatsza oferta

Z czasem radomski organizator wyjazdów turystycznych rozszerzał zakres usług o kolejne kierunki, w tym: Turcję, Cypr, Portugalię, Bułgarię, Wyspy Kanaryjskie (Teneryfę), Bliski Wschód oraz dalsze (np. Brazylię) i egzotyczne kraje (np. Senegal, Mauritius).

W zależności od terminu i celu podróży oraz preferencji klienta wylot na tygodniowe bądź dwutygodniowe wakacje odbywa się z jednego z 10 lotnisk (Warszawy, Poznania, Gdańska, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Szczecina, Łodzi, Rzeszowa i Bydgoszczy).

Dynamiczny rozwój

Obecnie biuro turystyczne Alfa Star należy do pierwszej piątki największych polskich touroperatorów, choć ma tylko cztery salony firmowe (dwa w Radomiu i po jednym w Warszawie oraz Krakowie). Przyczyna organizacyjnego i finansowego sukcesu tkwi w rozbudowanej sieci partnerów i agentów biura oraz wysokiej jakości świadczonych usług, czego dowodem są liczne wyróżnienia branżowe (np. Laur Klienta 2008 w kategorii Odkrycie Roku w segmencie biur podróży i Gazela Biznesu 2009 i 2008).

Objazdowo i fakultatywnie

Poza wyjazdami urlopowymi Alfa Star organizuje również wycieczki objazdowe po Egipcie, Turcji, Włoszech, Portugalii, Izraelu, Senegalu oraz wyjazdy na specjalne okazje – w tym roku na mistrzostwa świata w siatkówce do Włoch.

Biuro podróży Alfa Star proponuje również wiele wycieczek fakultatywnych, jakie można odbyć przy okazji pobytu na wakacjach. Najbogatsza oferta dodatkowych atrakcji dotyczy Egiptu i Turcji.