Biura podróży

Poznaj praktyczne informacje, porady i ciekawostki na temat biur podróży.

Biuro podróży Logos Travel

Nie lubisz leniuchować na urlopie? Znudziła Cie się Europa? Marzysz o wyprawie jak z filmu przygodowego? Chcesz zobaczyć to, czego nie ma w przewodnikach? Skorzystaj z oferty Logos Travel!

Logos Travel Marek Śliwka sp.j. z Poznania jest idealnym biurem podróży dla pasjonatów podróżowania w najodleglejsze miejsca na Ziemi oraz tych, którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę znaną dotąd tylko z filmów o Indiana Jonesie. Biuro to specjalizuje się w organizowaniu eskapad do egzotycznych krajów na wszystkich kontynentach, w tym na Antarktydę!

Maksymalna egzotyka

Logos Travel nie stawia na masówkę. Tutaj nie mają czego szukać miłośnicy wylegiwania się na plaży pod palmami i popijania drinków. Takiego właśnie touroperatora brakowało na polskim rynku turystycznym.

Dzięki wielkopolskiej firmie można się wybrać do Argentyny, Meksyku, Indii, Chin, Brazylii, USA, na Kubę czy do skrajnie egzotycznych miejsc jak: Papua-Nowa Gwinea, Nepal, Kambodża czy Birma i Tybet albo Wyspa Wielkanocna.

Logos Travel rozszerza swoją ofertę o nowe wycieczki. Od niedawna pasjonaci przygód mogą podróżować do: Mali, Nigru, Korei Południowej, Nowej Zelandii, Australii, a nawet na Syberię (płw. Kamczatka i nad jez. Bajkał), Alaskę czy do Burkina Faso. W sumie biuro podróży Logos Travel dysponuje prawie 120 wycieczkami do ponad 100 krajów na wszystkich kontynentach. Poznański touroperator jest nawet w stanie zorganizować wyprawę dookoła świata (koszt – ok. 10 tys. euro).

Coraz więcej klientów, coraz wyższe obroty

Choć biuro podróży Logos Travel jest małym przedsiębiorstwem (poza poznańską siedzibą ma też filię w Warszawie), to dzięki dwóm tysiącom przedstawicieli obsługuje klientów z całego kraju. Najwięcej miłośników egzotycznych eskapad pochodzi z Krakowa, Śląska i stolicy.

Na niektórych trasach trzeba było zwiększyć liczebność grup z 16-17 do 20 osób. Nowych poza chęcią przeżycia czegoś niesamowitego przyciągają atrakcyjne ceny – biuro organizuje wycieczki bez miejscowych pośredników.