Biura podróży

Poznaj praktyczne informacje, porady i ciekawostki na temat biur podróży.

Biuro podróży Ecco Holiday

Biuro podróży Ecco Holiday zajmuje się organizowaniem wycieczek i wakacji w najpopularniejszych miejscowościach wypoczynkowych nad Morzem Śródziemnym i oferuje wypady do egzotycznych krajów w ramach oferty zaprzyjaźnionego Ecco Travel.

Poznańskie biuro podróży Ecco Holiday powstało w listopadzie 2002 r. W ciągu nieco ponad siedmiu lat działalności dorobiło się dość rozbudowanej sieci sprzedaży: 21 salonów własnych w połowie województw Polski i dwóch za granicą (w Kaliningradzie i Wilnie), dwóch kas lotniczych (Poznań, Warszawa), 26 biur patronackich i ponad 1000 partnerskich.

Wakacje nad Morze Śródziemnym

Ecco Holiday organizuje wyjazdy wakacyjne do krajów Europy Południowej i Afryki Północnej. Z Ecco Holiday można spędzić urlop w:

  • Grecji: na Krecie, Rodos, Kos, Korfu, Riwierze Olimpijskiej, Santorynie, Półwyspie Chalcydyckim;
  • Hiszpanii: na Majorce, Ibizie, Costa Brava, Costa del Sol i Wyspach Kanaryjskich (Teneryfie, Gran Canarii);
  • Turcji: w Alanyi;
  • Tunezji;
  • Egipcie: w Szarm El Szejk, Hurghadzie;
  • Maroku;
  • Bułgarii: w Złotych Piaskach (Warna) i w Słonecznym Brzegu (Burgas);
  • Chorwacji;
  • na Cyprze.

Renomowani partnerzy lotniczy

Wyloty odbywają się głównie z Warszawy, ale niektóre wycieczki realizowane są z innych polskich lotnisk: Poznania, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Gdańska, Szczecina i Łodzi. Biuro podróży Ecco Holiday współpracuje tylko z renomowanymi liniami lotniczymi, m.in. LOT-em, Air France, Lufthansą, Tunis Air, Condorem.

Poza wyjazdami wakacyjnymi biuro podróży Ecco Holiday proponuje również wycieczki objazdowe po regionach Morza Śródziemnego, a zimą – wyjazdy na narty do kurortów alpejskich. Oprócz tego poznański touroperator zajmuje się sprzedażą biletów lotniczych i autokarowych oraz turystyką przyjazdową – organizuje wycieczki po Polsce dla obcokrajowców.

Trochę egzotyki

Ecco Holiday stara się uatrakcyjniać organizowane przez siebie wakacje i wczasy, łącząc je z kursami językowymi, kursami nurkowania, pakietem sportowym, wycieczkami fakultatywnymi (niektóre z nich są darmowe). Dzięki Ecco Holiday można też wynająć samochód do samodzielnego podróżowania w miejscu pobytu.

Z biurem Ecco Holiday powiązana jest firma Ecco Travel, która proponuje wyjazdy do egzotycznych krajów, m.in. Dominikany, Tajlandii, Chin, na Malediwy, Mauritius, Seszele i wielu innych.